Aktualności | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 53.

Dofinansowanie w ramach konkursu Edukacja Ekologic Aktualności

Dofinansowanie w ramach konkursu Edukacja Ekologiczna w trzech naborach

2018-07-17
kategoria:
Aktualności

Przed organizacjami kolejna szansa na otrzymanie dofinansowania. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozdysponuje blisko 50 milionów złotych na działania.

Śląskie lokalnie - konkurs na małe granty FIO w Aktualności

Śląskie lokalnie - konkurs na małe granty FIO w Województwie Śląskim

2018-07-11
kategoria:
Aktualności

W ramach projektu Instytut Pracy i Edukacji wraz z partnerem - Instytutem Wyszehradzkim, jako Operatorzy - zorganizują konkurs mikrograntów o nazwie “Śląskie Lokalnie 2018-2019”. Celem projektu jest rozwój młodych organizacji oraz grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego poprzez zorganizowanie konkursu grantowego, w ramach którego będą mogły pozyskać środki na realizację tych celów.

Konkurs DZIAŁAJ LOKALNIE X 2018 organizowany prze Aktualności

Konkurs DZIAŁAJ LOKALNIE X 2018 organizowany przez fundację RAMŻA rozstrzygnięty

2018-07-04
kategoria:
Aktualności

12 czerwca br. odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej oceniającej wnioski złożone w ramach Programu „Działaj Lokalnie X” w Ośrodku Działaj Lokalnie - Fundusz Lokalny RAMŻA. Lokalna Komisja Grantowa do realizacji wybrała 7 projektów na łączną kwotę 29 700,00 zł.

RODO dla NGO Aktualności

RODO dla NGO

2018-04-19
kategoria:
Aktualności

Szkolenie ma na celu przygotowanie organizacji do przystosowania stanu ochrony danych osobowych z szczególnym ujęciem wymagań, stawianych przez nowelizację prawa w zakresie wchodzącego w życie RODO.

Czerwionka-Leszczyny na antenie! Aktualności

Czerwionka-Leszczyny na antenie!

2018-04-06
kategoria:
Aktualności

Zobacz najnowsze aktualności z gminy Czerwionka-Leszczyny! W programie między innymi: wznowienie działalności Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach, podsumowanie akcji Szlachetna Paczka, Master Chef po śląsku w Przedszkolu nr 10

Aktualności

Gotowi Do Startu - inauguracja projektu "Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych"

2018-04-05
kategoria:
Aktualności

Dokładnie 11 kwietnia minie 27 dni od wznowienia działalności Centrum Organizacji Pozarządowych na terenie gminy! Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli NGO, zrzeszonych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, na inaugurację projektu.

Zdobądź odznakę „Przyjaciel Czerwionki-Leszcz Aktualności

Zdobądź odznakę „Przyjaciel Czerwionki-Leszczyn”

2018-04-04
kategoria:
Aktualności

Z inicjatywy Koła PTTK „Ramża” oraz Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny opracowana została specjalna odznaka - „Przyjaciel Czerwionki-Leszczyn”. Polecamy skorzystanie z tej oferty w nowym sezonie turystycznym.

Podpisanie umowy na realizację zadania “Razem M Aktualności

Podpisanie umowy na realizację zadania “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych”

2018-04-03
kategoria:
Aktualności

Z dniem 16 marca 2018 roku Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach wznowiło działalność! W Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny została podpisana umowa, pomiędzy KS Decor Bełk i Gaszo, a Urzędem. Umowa dotyczy realizacji zadania “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych”.

1% dla RAMŻY Aktualności

1% dla RAMŻY

2018-04-02
kategoria:
Aktualności

Fundacja Fundusz Lokalny RAMŻA zachęca do przekazania 1% podatku. Procedura przekazania 1% wciąż jest niezmienna. Wystarczy w rubryce na końcu deklaracji wpisać nazwę organizacji - Fundusz Lokalny RAMŻA i numer KRS: 0000103086 oraz kwotę, która stanowi 1% podatku. Decyzje taką podejmujemy w momencie wypełniania deklaracji PIT, którą złożyć musimy do 30 kwietnia br.

do góry