Aktualności | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 56.

Gala Wolontariatu 2018 w Czerwionce-Leszczynach Aktualności

Gala Wolontariatu 2018 w Czerwionce-Leszczynach

2018-12-07
kategoria:
Aktualności

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest zawsze świetną okazją do tego, by pokazać jak wielkie znaczenie w życiu odgrywają osoby zaangażowane w pracę na rzecz naszych małych społeczności. Jest to też idealny czas dla samych wolontariuszy, by pochwalić się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcić do współudziału w ciekawych i inspirujących projektach.

World Cafe - spotkanie przy kawie z ekspertami Aktualności

World Cafe - spotkanie przy kawie z ekspertami

2018-11-29
kategoria:
Aktualności

Wczoraj w restauracji Arkadia w Czerwionce spotkało się grono osób, reprezentujące róże sektory, by wziąć udział w dyskusji o rzeczach ważnych. Uczestnicy mieli możliwość porozmawiać i wymienić się doświadczeniem z zaproszonymi prelegentami. Moderatorami stolików byli znani i szanowani przedstawiciele biznesu, sektora publicznego i NGO

Konkurs na Wolontariusza Roku 2018 Aktualności

Konkurs na Wolontariusza Roku 2018

2018-11-22
kategoria:
Aktualności

Chcemy, by każda organizacja mogła zgłosić i równocześnie nagrodzić osoby, które bezwarunkowo działają na rzecz naszej małej ojczyzny. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas! 

Szkolenie wyjazdowe dla czerwieńskich NGO Aktualności

Szkolenie wyjazdowe dla czerwieńskich NGO

2018-11-09
kategoria:
Aktualności

Drogie organizacje pozarządowe śpieszymy z informacją, że zostały ostatnie miejsca na szkolenie wyjazdowe do Zabrza! Wszystkie informacje zajdziecie poniżej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 listopada.

Podsumowanie projektu "Rowerem przez Czerwionkę" Aktualności

Podsumowanie projektu "Rowerem przez Czerwionkę"

2018-11-06
kategoria:
Aktualności

Podsumowanie rozpocznie sie Rajdem rowerowym o godzinie 14.00, którego uczestnicy odwiedzą ciekawe miejsca Czerwionki-Leszczyn. Start i meta rajdu: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach. Udział w rajdzie osoby niepełnoletniej wymaga opieki osoby dorosłej.

Muzyczna Podróż Dookoła świata w COPie Aktualności

Muzyczna Podróż Dookoła świata w COPie

2018-10-25
kategoria:
Aktualności

Centrum pełne kolorów oraz dźwięków. Wczoraj uczestnicy warsztatów muzycznych odbyli niezwykłą podróż dookoła świata. Było gwarnie i kolorowo! Wszystko za sprawą zajęć w ramach projektu "Muzyczna Podróż Dookoła Świata".

Bezpłatne szkolenie dla NGO - ustawa o imprezach Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla NGO - ustawa o imprezach turystycznych

2018-10-24
kategoria:
Aktualności

Szkolenia odbędą się w Katowicach i Bielsku-Białej. W każdej z tych lokalizacji dostępnych jest 30 miejsc. Zajęcia poprowadzi Andrzej Rybus-Tołłoczko, przewodniczący Konwentu Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego.

Mistrzostwa Świata FIFA 2019 - wolontariat Aktualności

Mistrzostwa Świata FIFA 2019 - wolontariat

2018-10-24
kategoria:
Aktualności

Jeśli jesteś osobą otwartą, pomocną, lubiącą piłkę nożną, a także nowe wyzwania - czekamy właśniena Ciebie! Rekrutacja wystartowała 17 września.

Szkolenie - Logika projektowa i metodyki zarządza Aktualności

Szkolenie - Logika projektowa i metodyki zarządzania projektami

2018-10-17
kategoria:
Aktualności

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu zarządzania projektami.

Dzień Kartofla i Turniej Sołectw w Palowicach Aktualności

Dzień Kartofla i Turniej Sołectw w Palowicach

2018-10-17
kategoria:
Aktualności

Każdy, kto w sobotnie popołudnie zawitał do palowickiego parku nie mógł narzekać na nudę. Emocji dostarczyły zarówno konkurs na najlepszą potrawę z kartofla, jak również konkurencje Turnieju Wsi. „Po kilku latach przerwy postanowiliśmy reaktywować Turniej Wsi. Chcieliśmy, aby wydarzenie, które w tak wspaniały sposób integrowało mieszkańców sołectw Czerwionki-Leszczyn wróciło do kalendarza imprez w naszej gminie” -

Wypełnij ankietę dot. wolontariatu w gminie Aktualności

Wypełnij ankietę dot. wolontariatu w gminie

2018-09-26
kategoria:
Aktualności

Fundacja GaSzo i Klub Sportowy Decor Bełk realizuje badanie struktury wolontariatu w ramach zadania pn. "Razem Możemy Więcej-Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach". Dzięki Państwa odpowiedziom, będziemy mogli przygotować raport obrazujący poziom zaangażowania mieszkańców w działania wolontaryjne na rzecz lokalnej społeczności.

do góry