Aktualności | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 53.

Konkurs "Nakręć się" - edycja 2019 Aktualności

Konkurs "Nakręć się" - edycja 2019

2019-02-14
kategoria:
Aktualności

Zachęcamy Was do napisania i przesłania krótkiego tekstu, który przybliży nam Waszą organizację oraz działalność. Dlatego w ramach konkursu organizacja ma za zadanie stworzyć krótki scenariusz. Natomiast nagrodą główną w konkursie jest stworzenie krótkich, 3-minutowych filmów, dotyczących działalności organizacji. W konkursie przyznane zostaną cztery równorzędne nagrody.

Program "Blask" - ruszyły warsztaty Aktualności

Program "Blask" - ruszyły warsztaty

2019-01-31
kategoria:
Aktualności

Dwanaścioro młodych mieszkańców Czerwionki-Leszczyn kształci się do roli lokalnych liderów społecznych.

Równać Szanse 2019 - nabór wniosków Aktualności

Równać Szanse 2019 - nabór wniosków

2019-01-30
kategoria:
Aktualności

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2019” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Warsztaty rozwojowe dla kobiet Aktualności

Warsztaty rozwojowe dla kobiet

2019-01-29
kategoria:
Aktualności

Program rozwojowy dla kobiet, to cykl warsztatów skierowanych do wszystkich wspaniałych pań, którym rozwój osobisty nie jest obojętny. W dzisiejszych czasach łatwo zatracić się w obowiązkach dnia codziennego, dlatego ważne jest by pamiętać o sobie, o naszych potrzebach, o tym co dla nas ważne

Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach Aktualności

Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach

2019-01-17
kategoria:
Aktualności

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wolontariusze zebrali 36 833.14 zł. Cały czas trwają jeszcze licytacje, które podniosą ostateczną kwotę.

Stowarzyszenie Przyjaciół Leszczyn „Dzwon” p Aktualności

Stowarzyszenie Przyjaciół Leszczyn „Dzwon” podsumowało miniony rok

2018-12-20
kategoria:
Aktualności

"Był to rok bardzo udany z kilku względów. Zrealizowaliśmy dwa projekty dofinansowane przez Gminę i Miasto Czerwionka - Leszczyny.

Bieg po Moczkę i Makówki - po raz siódmy! Aktualności

Bieg po Moczkę i Makówki - po raz siódmy!

2018-12-20
kategoria:
Aktualności

W tegorocznej edycji świątecznego biegu po raz kolejny organizujemy konkurs dla kibiców. Jak wiemy, kibice pełnią ważną rolę podczas biegu. Dlatego po raz kolejny przewidujemy nagrodę dla najlepszych kibiców na trasie.

Ogłoszenie otwartego konkursu projektów w zakres Aktualności

Ogłoszenie otwartego konkursu projektów w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wspieranych z budżetu gminy w 2019 roku.

2018-12-12
kategoria:
Aktualności

W dniu 4 grudnia 2018 roku Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wydał Zarządzenie Nr 652/18 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu projektów w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wspieranych z budżetu gminy w 2019 roku.

Gala Wolontariatu 2018 w Czerwionce-Leszczynach Aktualności

Gala Wolontariatu 2018 w Czerwionce-Leszczynach

2018-12-07
kategoria:
Aktualności

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest zawsze świetną okazją do tego, by pokazać jak wielkie znaczenie w życiu odgrywają osoby zaangażowane w pracę na rzecz naszych małych społeczności. Jest to też idealny czas dla samych wolontariuszy, by pochwalić się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcić do współudziału w ciekawych i inspirujących projektach.

World Cafe - spotkanie przy kawie z ekspertami Aktualności

World Cafe - spotkanie przy kawie z ekspertami

2018-11-29
kategoria:
Aktualności

Wczoraj w restauracji Arkadia w Czerwionce spotkało się grono osób, reprezentujące róże sektory, by wziąć udział w dyskusji o rzeczach ważnych. Uczestnicy mieli możliwość porozmawiać i wymienić się doświadczeniem z zaproszonymi prelegentami. Moderatorami stolików byli znani i szanowani przedstawiciele biznesu, sektora publicznego i NGO

Konkurs na Wolontariusza Roku 2018 Aktualności

Konkurs na Wolontariusza Roku 2018

2018-11-22
kategoria:
Aktualności

Chcemy, by każda organizacja mogła zgłosić i równocześnie nagrodzić osoby, które bezwarunkowo działają na rzecz naszej małej ojczyzny. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas! 

do góry