Aktualności | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 38.

Czerwionka-Leszczyny na antenie! Aktualności

Czerwionka-Leszczyny na antenie!

2018-04-06
kategoria:
Aktualności

Zobacz najnowsze aktualności z gminy Czerwionka-Leszczyny! W programie między innymi: wznowienie działalności Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach, podsumowanie akcji Szlachetna Paczka, Master Chef po śląsku w Przedszkolu nr 10

Aktualności

Gotowi Do Startu - inauguracja projektu "Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych"

2018-04-05
kategoria:
Aktualności

Dokładnie 11 kwietnia minie 27 dni od wznowienia działalności Centrum Organizacji Pozarządowych na terenie gminy! Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli NGO, zrzeszonych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, na inaugurację projektu.

Zdobądź odznakę „Przyjaciel Czerwionki-Leszcz Aktualności

Zdobądź odznakę „Przyjaciel Czerwionki-Leszczyn”

2018-04-04
kategoria:
Aktualności

Z inicjatywy Koła PTTK „Ramża” oraz Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny opracowana została specjalna odznaka - „Przyjaciel Czerwionki-Leszczyn”. Polecamy skorzystanie z tej oferty w nowym sezonie turystycznym.

Podpisanie umowy na realizację zadania “Razem M Aktualności

Podpisanie umowy na realizację zadania “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych”

2018-04-03
kategoria:
Aktualności

Z dniem 16 marca 2018 roku Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach wznowiło działalność! W Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny została podpisana umowa, pomiędzy KS Decor Bełk i Gaszo, a Urzędem. Umowa dotyczy realizacji zadania “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych”.

1% dla RAMŻY Aktualności

1% dla RAMŻY

2018-04-02
kategoria:
Aktualności

Fundacja Fundusz Lokalny RAMŻA zachęca do przekazania 1% podatku. Procedura przekazania 1% wciąż jest niezmienna. Wystarczy w rubryce na końcu deklaracji wpisać nazwę organizacji - Fundusz Lokalny RAMŻA i numer KRS: 0000103086 oraz kwotę, która stanowi 1% podatku. Decyzje taką podejmujemy w momencie wypełniania deklaracji PIT, którą złożyć musimy do 30 kwietnia br.

do góry