Pretekst przy kawie, czyli spotkanie z ekspertami! | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Pretekst przy kawie, czyli spotkanie z ekspertami!

Pretekst przy kawie, czyli spotkanie z ekspertami!

Aktualności 14 Października 2019

W ramach World Cafe odbędzie się spotkanie w kawiarnianej atmosferze! Operatorzy Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu 23 października br. o godz. 18.00, w Zajeździe “MAT” w Bełku! 

Ideą wydarzenia jest udział w dyskusji, która będzie odbywać się przy kilku stolikach równocześnie. Podczas Word Cafe, każda osoba będzie mogła porozmawiać z ekspertami na ważne i istotne dla działaczy lokalnych oraz organizacji pozarządowych tematy. Do udziału zaprosiliśmy ekspertów, którzy od wielu lat działają i rozwijają się w środowisku NGO. Podczas wydarzenia dojdzie do intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń, z której wysnuwają się, jak bywa to zawsze podczas takich spotkań, nowe pomysły i przekonania. Poczas rozmów czas umili aromatyczna kawa oraz pyszne ciasto :)

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 października br. Wyślij maila na adres: (w tytule “World Cafe 23.10.2018r.” a treści: imię i nazwisko, i numer kontaktowy) lub zgłoś się telefonicznie: 533 920 112.

 

W tym roku gospodarzami stolików będą:

Dawid Topol  - absolwent Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Sekretarz Gminy Krzanowice oraz akredytowany trener krajowego ośrodka szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego. W swoim doświadczeniu zawodowym realizował zadania z zakresu m.in. pozyskiwania środków zewnętrznych, inwestycji, prawa podatkowego. Członek rady społecznej szpitala: Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

Stolik: Kształtowanie postaw prospołecznych wśród dzieci

Emil Nagalewski - jeden z pomysłodawców akcji "Wyjście Smoga"; od 2015 roku prowadzi największy w subregionie serwis internetowy dotyczący zanieczyszczeń powietrza (WyjscieSmoga.pl oraz facebook.com/WyjscieSmoga); od kilkunastu lat związany z rybnickim Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS; współtwórca i prezes Fundacji 360! zajmującej się m.in. problemem jakości powietrza; od 2015 r. zaangażowany w działania Polskiego Alarmu Smogowego.

Stolik: Smog zabija. Jak się przed nim chronić?


Kamil Jakubiak - rybniczanin, animator społeczności lokalnych i doradca dla ngo. Od wielu lat związany z kilkoma organizacjami pozarządowymi m.in. Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS i Forum Obywateli Rybnika. Wiceprezes fundacji Superfundacja, przewodniczący rady dzielnicy Rybnik-Północ. Alumn XIV edycji Szkoły Liderów PAFW. Od dwóch lat łączący pracę w organizacjach pozarządowych z jednoosobową działalnością gospodarczą - główny profil działalności zarządzanie projektami i szkolenia. Od października 2019 właściciel znanej w regionie hurtowni artykułów papierniczych i biurowych Zenit. W swoim życiu, to pracę w organizacjach traktuje jako priorytet, a biznesem zajmuje się „po godzinach”. Chętnie porozmawia o różnicach i elementach wspólnych drugiego i trzeciego sektora. 

Stolik: Społeczna odpowiedzialność biznesu, a biznesowa odpowiedzialność organizacji

 

Spotkanie jest realizowane przez GaSzo i KS Decor Bełk w ramach zadania publicznego pn. “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach”, które jest współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. 

 

Angelika Kowol

Pracownik Centrum Organizacji Pozarządowych 
w Czerwionce-Leszczynach

Podobne wiadomości:

do góry