Konkurs grantowy na małą inicjatywę - rozstrzygnięty | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Konkurs grantowy na małą inicjatywę - rozstrzygnięty

Konkurs grantowy na małą inicjatywę - rozstrzygnięty

Aktualności 6 Września 2018

W dniu 23.08.2018 r. zebrała się komisja konkursowa w celu oceny wniosków oraz wyboru projektu w ramach zadania “Mała Inicjatywa - konkurs aktywizujący mieszkańców”, zgłoszonych przez mieszkańców gminy Czerwionka-Leszczyny. Nabór wniosków zakończył się z dniem 15 sierpnia 2018 r.

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatowi gratulujemy!

W ramach konkursu, przeprowadzonego przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach "Mała Inicjatywa - konkurs aktywizujący mieszkańców”, został nagrodzony projekt Kingi Jureczko-Kowalskiej pn.: “Muzyczna Podróż Dookoła Świata”.

Muzyka towarzyszy nam od najmłodszych lat, dzięki niej możemy wzbogacić swoje życie o wrażliwość czy wyobraźnię. Sztuka ta uczy samodzielności myślenia, jak również pomaga w okazaniu swoich emocji.

Dofinansowany projekt zakłada przeprowadzenie zajęć umuzykalniających dla dwóch grup wiekowych:
- dzieci w wieku 0-2 lata wraz z mamami,
- dzieci w wieku 4-7 lat.

Zajęcia w pierwszej grupie mają na celu rozwój potencjału muzycznego dzieci oraz aktywizację mam, nie podejmujących pracy zarobkowej. Podniesienie świadomości pedagogicznej rodziców poprzez zaprezentowanie gotowych propozycji ćwiczeń, które można wykonywać z dziećmi w domu. Zajęcia przeprowadzane dla starszej grupy wiekowej, pozwolą pobudić talent muzyczny oraz czerpać radości z improwizacji instrumentalnych!

Wspólne muzykowanie i śpiewanie bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Gra na instrumentach pozwala na ekspresję swoich emocji, a improwizacja (gry na instrumencie czy śpiewania) pobudza ich kreatywność. Zajęcia przeprowadzane będą w Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach.

Protokół "Konkurs grantowy - mała injcatywa"

Podobne wiadomości:

do góry