Rowerem przez Czerwionkę | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Rowerem przez Czerwionkę

Rowerem przez Czerwionkę

Aktualności 5 Września 2018

Ach, ten ROWER!


KS Decor Bełk wraz z Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk zapraszają do udziału w nowym projekcie - "Rowerem przez Czerwionkę". Podczas jego realizacji w planach mają m.in. montaż na terenie dzielnicy Czerwionka kilku stojaków rowerowych, spotkania związane z bezpieczeństwem i przygotowaniem do wyprawy rowerowej i rajd na terenie naszej gminy!

 Oprócz tego organizatorzy przedstawią reportaż z wyprawy kolarskiej -"Kręcimy dla Filipa Dookoła Polski"- w ramach akcji Filipowe Kilometry!


“Miej wpływ, aby żyło nam się lepiej!” Niech przyświeca każdemu naszemu działaniu :)


Jeśli masz pomysł na lokalizację stojaków rowerowych na terenie Czerwionki napisz na adres e-mail: stowarzyszeniebelk@gmail.com. lub www.facebook.com/exrabelk


Środki na to zadanie zostały pozyskane przez Klub Sportowy "Decor" Bełk wraz z Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju wsi Bełk w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE XI Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce i Fundusz Lokalny "Ramża". Zadanie jest również współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Podobne wiadomości:

do góry