Nabór ofert na II otwarty konkurs w ramach Projektu edukacyjnego „Godność, wolność, niepodległość” | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Nabór ofert na II otwarty konkurs w ramach Projektu edukacyjnego „Godność, wolność, niepodległość”

Nabór ofert na II otwarty konkurs w ramach Projektu edukacyjnego „Godność, wolność, niepodległość”

Aktualności 10 Sierpnia 2018

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza organizacje pozarządowe do zorganizowania oraz przeprowadzenia konkursu poezji „Myśmy wciąż do Niepodległej szli..” i quizu wiedzy o Niepodległej. „Godność, wolność, niepodległość” - działania mają na celu kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich uczniów, wychowanków, nauczycieli oraz rodziców przez włączenie w obchody 100-lecia polskiej niepodległości.

Na zadanie przeznaczono kwotę 420 00 tys.:
- na konkurs poezji „Myśmy wciąż do Niepodległości szli..” - 320 000 zł
- na quiz wiedzy o Niepodległej - 100 000 zł

Oferty można składać do 28 sierpnia 2018 roku.

Wszelkich informacji udziela Bartłomiej Radecki z Departamentu Ekonomicznego MEN, z którym można skontaktować się drogą telefoniczną: 22 34 74 843 bądź mailową: bartlomiej.radecki@men.gov.pl.

Konkurs został ogłoszony jako zadanie II na 2018 r. z projektu edukacyjnego Ministra Edukacji Narodowej „Godność, Wolność, Niepodległość” (Projekt 1B.2) na lata 2018-2020, w ramach programu wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017- 2021, dotyczącego wspierania w latach 2018-2020 szkół i placówek w zakresie kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich przez włączanie uczniów, wychowanków i nauczycieli we wspólne świętowanie obchodów 100-lecia polskiej niepodległości.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/nabor-ofert-na-ii-otwarty-konkurs-w-ramach-projektu-edukacyjnego-godnosc-wolnosc-niepodleglosc.html?

Podobne wiadomości:

do góry