Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach

Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach

Aktualności 17 Stycznia 2019

Celem tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Również na ulice Czerwionki-Leszczyn wyruszyło ok. 70 wolontariuszy. Główna siedziba sztabu znajdowała się jak w Domu Kultury w Leszczynach.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wolontariusze zebrali 36 833.14 zł. Cały czas trwają jeszcze licytacje, które podniosą ostateczną kwotę.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w aukcjach internetowych na portalu charytatywni.allegro.pl: https://charytatywni.allegro.pl/karta/wospCzerwionka-L

„Z każdej kwoty jesteśmy bardzo zadowoleni. Każde wsparcie nas cieszy i jest dla nas nagrodą za poświęcony czas i długie godziny wytrwałego kwestowania w trudnych warunkach pogodowych” - mówi Sylwia Zarzycka ze Sztabu WOŚP w Czerwionce-Leszczynach.

„Pragnę wyrazić wdzięczność dla wszystkich, którzy włączyli się w tę niezwykłą akcję. Dziękuję naszym niezłomnym wolontariuszom oraz darczyńcom, którzy wspierali ich wrzucając do puszki pieniądze, a także przekazując ciepłe, dobre emocje” - podsumował burmistrz Wiesław Janiszewski.

Przypominamy, że w aukcjach internetowych można licytować m.in.: obraz autorstwa Czesława Fojcika, przekazany przez Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego, akwafortę prezentującą Salę Sejmu Śląskiego przekazaną przez radnego Sejmiku Śląskiego, Pełnomocnika ds. PR i G Grzegorza Wolnika, dwuosobowy karnet na imprezy organizowane w CKE.

Podobne wiadomości:

do góry