Crowdfunding. Pomysł na finansowanie w NGO | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Crowdfunding. Pomysł na finansowanie w NGO

Crowdfunding. Pomysł na finansowanie w NGO

Aktualności 21 Kwietnia 2020
Crowdfunding. Pomysł na finansowanie w NGO - webinarium w dniu 5 maja 2020 r.

​Stowarzyszenie MOST zaprasza na webinarium pt.: Crowdfunding. Pomysł na finansowanie w NGO.

Celem webinarium jest poznanie różnych narzędzi crowdfundingowych oraz zaplanowanie swojej 1 akcji crowdfundingowej. Po webinarium tylko jego uczestnicy uzyskają bezterminowy dostęp do całego nagrania z webinarium.
Kiedy:
wtorek 5 maja,  godz. 16:00-17:30

Program:

1. Co to jest crowdfunding i z jakich narzędzi warto korzystać?
2. Jak zaplanować kampanię crowdfundingową?
3. Jak sprawić, aby nasza kampania crowdfundingowa osiągnęła sukces?

Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: bit.ly/webinar-forms dla nowych uczestników i uczestniczek projektu. Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną prywatnego linka z zaproszeniem na webinarium.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych (online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

 

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminem organizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 - wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 lub e-mail: o.jozefoski[@]mostkatowice.pl.  

Wszystkie niezbędne informacje i formularze są dostępne na stronie internetowej.

Podobne wiadomości:

do góry