Aktualności COPu | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Aktualności COPu

Znaleziono wiadomości: 61.

Mała inicjatywa 2019 - nabór wniosków Aktualności

Mała inicjatywa 2019 - nabór wniosków

2019-05-14
kategoria:
Aktualności

Ogłaszamy nabór wniosków w konursie  "Mała inicjatywa". W ramach konkursu można uzyskać dotacje na zadania z obszaru kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji o wysokości do 1 000,00 zł.

Jermak Wielkanocny w Leszczynach i zbiórka na rze Aktualności

Jermak Wielkanocny w Leszczynach i zbiórka na rzecz Karola Wilka z Książenic

2019-04-11
kategoria:
Aktualności

Świąteczne potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, kiermasz ozdób świątecznych, stoiska kreatyne dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska z produktami regionalnymi, już w najbliższą sobotę czekać będą podczas Jarmarku Wilekanocnego, który odbędzie się w Parku Leśnym w Leszczynach. Podczas Jarmarku będzie prowadzona również zbiórka na rzecz Karola Wilka z Książenic.

Otwarte konkursy ofert zostały ogłoszone! Czerwi Aktualności

Otwarte konkursy ofert zostały ogłoszone! Czerwionka-Leszczyny 2019

2019-03-15
kategoria:
Aktualności

Poniżej zostały przedstawione konkursy ofert ogłoszone przez Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionki - Leszczyn w 2019 roku. Każdy konkurs ma uzasadniony cel społeczny, określony czas i kwotę na realizację zadania. Jest w czym wybierać.

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych Aktualności

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac w komisjach konkursowych działających w celu zaopiniowania ofert na realizację zadań publicznych

2019-03-15
kategoria:
Aktualności

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac w komisjach konkursowych działających w celu zaopiniowania ofert na realizację zadań publicznych

Wyniki badania NGO w Polsce 2018. Najnowszy raport Aktualności

Wyniki badania NGO w Polsce 2018. Najnowszy raport III sektora

2019-03-14
kategoria:
Aktualności

Stowarzyszenie Klon/Jawor zajmuje się m.in. zbieraniem, tworzeniem, upublicznieniem informacji i danych o organizacjach oraz inicjatywach obywatelskich, jak również dostarczaniem wiedzy organizacjom pozarządowym. Stowarzyszenie przeprowadziło po raz ósmy badanie dot. „Kondycji organizacji pozarządowych”. Wyniki zostały opublikowane w postaci raportu.

Animator czasu wolnego - szkolenie Aktualności

Animator czasu wolnego - szkolenie

2019-03-14
kategoria:
Aktualności

W ramach projektu “Wolontariat wzmacnia” Stowarzyszenie Redukowania Bierności oraz Stowarzyszenie Luxtorpeda zapraszają na szkolenie Animatora Czasu Wolnego.

Przekaż 1% z podatku lokalnej organizacji Aktualności

Przekaż 1% z podatku lokalnej organizacji

2019-02-21
kategoria:
Aktualności

Każdy z nas zna przynajmniej kilka organizacji pozarządowych, jednak czy każdej z nich można przekazać 1%? Warto o tym pomyśleć wypełniają zeznanie podatkowe! Uwaga, 1% podatku możemy przekazać tylko tym podmiotom, które posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

Konkurs "Nakręć się" - edycja 2019 Aktualności

Konkurs "Nakręć się" - edycja 2019

2019-02-14
kategoria:
Aktualności

Zachęcamy Was do napisania i przesłania krótkiego tekstu, który przybliży nam Waszą organizację oraz działalność. Dlatego w ramach konkursu organizacja ma za zadanie stworzyć krótki scenariusz. Natomiast nagrodą główną w konkursie jest stworzenie krótkich, 3-minutowych filmów, dotyczących działalności organizacji. W konkursie przyznane zostaną cztery równorzędne nagrody.

Równać Szanse 2019 - nabór wniosków Aktualności

Równać Szanse 2019 - nabór wniosków

2019-01-30
kategoria:
Aktualności

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2019” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Warsztaty rozwojowe dla kobiet Aktualności

Warsztaty rozwojowe dla kobiet

2019-01-29
kategoria:
Aktualności

Program rozwojowy dla kobiet, to cykl warsztatów skierowanych do wszystkich wspaniałych pań, którym rozwój osobisty nie jest obojętny. W dzisiejszych czasach łatwo zatracić się w obowiązkach dnia codziennego, dlatego ważne jest by pamiętać o sobie, o naszych potrzebach, o tym co dla nas ważne

Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach Aktualności

Finał WOŚP w Czerwionce-Leszczynach

2019-01-17
kategoria:
Aktualności

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wolontariusze zebrali 36 833.14 zł. Cały czas trwają jeszcze licytacje, które podniosą ostateczną kwotę.

do góry