Aktualności NGO | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Aktualności NGO

Znaleziono wiadomości: 25.

 • Gala Wolontariatu 2018 w Czerwionce-Leszczynach

  2018-12-07

  Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest zawsze świetną okazją do tego, by pokazać jak wielkie znaczenie w życiu odgrywają osoby zaangażowane w pracę na rzecz naszych małych społeczności. Jest to też idealny czas dla samych wolontariuszy, by pochwalić się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcić do współudziału w ciekawych i inspirujących projektach.

 • Podsumowanie projektu "Rowerem przez Czerwionkę"

  2018-11-06

  Podsumowanie rozpocznie sie Rajdem rowerowym o godzinie 14.00, którego uczestnicy odwiedzą ciekawe miejsca Czerwionki-Leszczyn. Start i meta rajdu: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach. Udział w rajdzie osoby niepełnoletniej wymaga opieki osoby dorosłej.

 • Dzień Kartofla i Turniej Sołectw w Palowicach

  2018-10-17

  Każdy, kto w sobotnie popołudnie zawitał do palowickiego parku nie mógł narzekać na nudę. Emocji dostarczyły zarówno konkurs na najlepszą potrawę z kartofla, jak również konkurencje Turnieju Wsi. „Po kilku latach przerwy postanowiliśmy reaktywować Turniej Wsi. Chcieliśmy, aby wydarzenie, które w tak wspaniały sposób integrowało mieszkańców sołectw Czerwionki-Leszczyn wróciło do kalendarza imprez w naszej gminie” -

 • Wolontariusze na szczycie!

  2018-09-09

  W dniach 24-26 sierpnia br. wolontariusze z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wzięli udział w wyjeździe organizowanym przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach.

 • Mobilny Klub Kodowania - rekrutacja i szkolenie wolontariuszy

  2018-07-19

  Serdecznie zapraszamy do udziału w innowacyjnym projekcie realizowanym przezGaSzo na terenie 4 sołectw Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

 • Zapraszamy „Na szlak stanowickiej przygody”

  2018-07-11

  Zagadki, przyroda i rekreacja - już w sobotę 14 lipca odbędzie się pierwsza wyprawa w ramach projektu „Zagadki na rowerze w sajockich okolic plenerze”. Odwiedzimy pobliskie Stanowice, których obszar pokrywają lasy, pola oraz urokliwe ścieżki rowerowe.

 • Grill+Run=Fun 2018 już w tę sobotę!

  2018-07-04

  Stowarzyszenie Luxtorpeda przy współpracy z MOSiR Czerwionka-Leszczyny, Rada Sołecka Palowice serdecznie zaprasza na bieg Ultramaraton „Szychta na Gichcie” oraz Otwarte Mistrzostwa Powiatu Rybnickiego w Marszu Nordic Walking.

 • Grill+Run=Fun 2018 już w tę sobotę!

  2018-07-04

  Stowarzyszenie Luxtorpeda przy współpracy z MOSiR Czerwionka-Leszczyny, Rada Sołecka Palowice serdecznie zaprasza na bieg Ultramaraton „Szychta na Gichcie” oraz Otwarte Mistrzostwa Powiatu Rybnickiego w Marszu Nordic Walking.

 • „Po Noszymu, czyli po ślonsku” - nabór trwa

  2018-06-22

  Już po raz trzeci mieszkańcy Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny mogą zgłaszać przepisy do książki kucharskiej pt.: „Po Noszymu, czyli po ślonsku. Przepisy kulinarne mieszkańców Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny”.

 • Nasz "Karol" liczy na twoje wsparcie! Weź udziału w głosowaniu na Drzewo Roku 2018.

  2018-06-21

  Członkowie Stowrzyszenia Przyjaciół Leszczyn „Dzwon”, zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu na Drzewo Roku 2018! Dołaczamy się do tej prośby, zagłosujcie na naszego loklanego "Karola"! W ścisłym finale tego ogólnopolskiego Konkursu znalazł się platan klonolistny „Karol”, zgłoszony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Leszczyn „Dzwon”. Nasze drzewo zostało finalistą konkursu, spośród 16 zgłoszonych dzew z

 • Rodzinny Festiwal Biegowy Grill+Run=Fun 2018

  2018-06-20

  7 lipca w Palowicach odbędzie się Rodzinny Festiwal Biegowy Grill+Run=Fun 2018, który jest reaktywacją tej imprezy po roku przerwy.

do góry