Gotowi Do Startu - inauguracja projektu "Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych" | Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach

Strona główna/Aktualności/Gotowi Do Startu - inauguracja projektu "Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych"

Gotowi Do Startu - inauguracja projektu "Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych"

Aktualności 5 Kwietnia 2018

Dokładnie 11 kwietnia minie 27 dni od wznowienia działalności Centrum Organizacji Pozarządowych na terenie gminy!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli NGO, zrzeszonych na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny, na inaugurację projektu. W czasie otwarcia przedstawimy plan działania na rok 2018 oraz główne założenia projektu “Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych. 
Po zakończeniu części oficjalnej odbędzie się bankiet, podczas którego organizacje będą miały okazję by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach, ul. 3 Maja 19
Data: 11 kwietnia 2018 r.
Godzina: 18.00 - 20.00

Chcesz być z nami tego dnia? Poinformuj nas o tym!

Wyślij maila o treści Gotowi Do Startu na adres: , w treści wiadomości podając imię i nazwisko, nazwę organizacji oraz numer kontaktowy .

Zadanie publiczne pn. „Razem Możemy Więcej - Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce-Leszczynach” jest współfinansowane ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

gotowi do startu

do góry